Johnnie Walker Red Label 40% 0,7 l
12,99 €
18,56 €/l · u 13 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
16,57 € 13 lanaca
Najviša
20,69 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 12,99 €18,56 €/l
- Sparakcija 13,99 €19,99 €/l
- Studenacakcija 13,99 €19,99 €/l
- Metro 14,95 €21,36 €/l
- Ribola 16,99 €24,27 €/l
- Kaufland 17,19 €24,56 €/l
- Konzum 17,19 €24,56 €/l
- Lidl 17,19 €24,56 €/l
- Plodine 17,19 €24,56 €/l
- Tommy 17,19 €24,56 €/l
- NTL 17,59 €25,13 €/l
- KTC 18,29 €26,13 €/l
- Trgovina Krk 20,69 €29,56 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000267014203. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
12,99 € (-4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
13,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
13,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Metro
-
14,95 € (-1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
16,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
17,19 € (-7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
17,19 € (-8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
17,19 € (-8%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
17,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
17,19 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
17,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20202, 3.10.2026. (K.TOMISLAVA 0, CEPIN)
- KTC
-
18,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
20,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Johnnie Walker Red Label Whisky 40%najniže u Lidlu 17,19 €24,56 €/l
- JOHNNIE WALKER WHISKEY JOHNNIE WALKER RED LABEL 40% 1 Lnajniže u lancu Stanic akcija 16,99 €16,99 €/l
- JOHNNIE WALKER 0,7L J.WALKER WHISKY RED LABELnajniže u lancu Djelo Vodice 17,49 €24,99 €/l
- JOHNNIE WALKER WHISKEY 0,2 L RED LABELnajniže u Tommyju 5,75 €28,75 €/l
- JOHNNIE WALKER JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7L +2 ČAŠE (6)najniže u Stridonu 19,49 €27,84 €/l
- JOHNNIE WALKER 1,0L J.WALKER WHISKY RED LABELnajniže u Metrou 236,25 €19,69 €/l