Johnnie Walker Red Label 40% 1 L
16,99 €
16,99 €/l · u 12 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
23,01 € 12 lanaca
Najviša
28,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanicakcija 16,99 €16,99 €/l
- Vrutak 19,49 €19,49 €/l
- Metro 19,69 €19,69 €/l
- Spar 22,49 €22,49 €/l
- Djelo Vodice 22,99 €22,99 €/l
- Kaufland 24,09 €24,09 €/l
- Plodine 24,09 €24,09 €/l
- Ribola 24,09 €24,09 €/l
- Studenac 24,09 €24,09 €/l
- Tommy 24,09 €24,09 €/l
- Jadranka 24,99 €24,99 €/l
- Trgovina Krk 28,99 €28,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000267013602. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
16,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 134, 3.10.2026. (SAMOBORSKA)
- Vrutak
-
19,49 € (-20%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
19,69 € (+15%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
22,49 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Djelo Vodice
-
22,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
24,09 € (-7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
24,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
24,09 € (-11%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
24,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
24,09 € (-7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
24,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
28,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- Johnnie Walker Red Label Whisky 40%najniže u Lidlu 17,19 €24,56 €/l
- JOHNNIE WALKER VISKI J WALKER RL 0.7Lnajniže u lancu Vrutak 12,99 €18,56 €/l
- JOHNNIE WALKER 0,7L J.WALKER WHISKY RED LABELnajniže u lancu Djelo Vodice 17,49 €24,99 €/l
- JOHNNIE WALKER WHISKEY 0,2 L RED LABELnajniže u Tommyju 5,75 €28,75 €/l
- JOHNNIE WALKER JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7L +2 ČAŠE (6)najniže u Stridonu 19,49 €27,84 €/l
- JOHNNIE WALKER 1,0L J.WALKER WHISKY RED LABELnajniže u Metrou 236,25 €19,69 €/l