Mljeveno pureće meso
Najniža danas
3,79 €
7,58 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidlakcija 3,79 €7,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 3,79 € (3.10.)
3,79 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04335619247222
- Lidl
-
3,79 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Druge veličine
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 500g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €9,58 €/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.najniže u Ribolu 2,52 €
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 700gnajniže u Konzumu 5,29 €7,56 €/kg
- VINDON 1KG PUREĆE MLJEVENO MESOnajniže u Metrou 9,87 €9,87 €/kg
- PUREĆE MLJEVENO MESO 500 gnajniže u Sparu 4,79 €9,58 €/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PUREĆE SM 500g VINDONnajniže u Stridonu 1,59 €3,18 €/kg