Mljeveno pureće meso
Lowest today
€3.79
€7.58/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidlpromotion €3.79€7.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €3.79 (3 Oct)
€3.79
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04335619247222
- Lidl
-
€3.79; promotion started before our records
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Other sizes
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 500g VINDIJAlowest at Kaufland promotion €4.79€9.58/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.lowest at Ribola €2.52
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 700glowest at Konzum €5.29€7.56/kg
- VINDON 1KG PUREĆE MLJEVENO MESOlowest at Metro €9.87€9.87/kg
- PUREĆE MLJEVENO MESO 500 glowest at Spar €4.79€9.58/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PUREĆE SM 500g VINDONlowest at Stridon €1.59€3.18/kg