PUREĆE MLJEVENO MESO 500 g
Najniža danas
4,79 €
9,58 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,79 €9,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (14.9.)
4,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850339413173. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87011, 3.10.2026. (rijeka franje candeka 8a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 500g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €9,58 €/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.najniže u Ribolu 2,52 €
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 700gnajniže u Konzumu 5,29 €7,56 €/kg
- Naša mesnica Mljeveno pureće mesonajniže u Lidlu akcija 3,79 €7,58 €/kg
- VINDON 1KG PUREĆE MLJEVENO MESOnajniže u Metrou 9,87 €9,87 €/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PUREĆE SM 500g VINDONnajniže u Stridonu 1,59 €3,18 €/kg