PUREĆE MLJEVENO MESO 700g
Najniža danas
5,29 €
7,56 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,29 €7,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 5,29 € (3.10.)
5,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850339413081. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDON PUREĆE MLJEVENO MESO 500g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €9,58 €/kg
- PUREĆE MLJ.MESO 300gVIND.najniže u Ribolu 2,52 €
- Naša mesnica Mljeveno pureće mesonajniže u Lidlu akcija 3,79 €7,58 €/kg
- VINDON 1KG PUREĆE MLJEVENO MESOnajniže u Metrou 9,87 €9,87 €/kg
- PUREĆE MLJEVENO MESO 500 gnajniže u Sparu 4,79 €9,58 €/kg
- VINDIJA D.O.O. MESO USITNJENO PUREĆE SM 500g VINDONnajniže u Stridonu 1,59 €3,18 €/kg