Nivea baby ulje 200 ml
Najniža danas
4,38 €
21,90 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
5,19 € 2 lanca
Najviša
5,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 4,38 €21,90 €/l
- Kaufland 5,99 €29,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,38 € (3.10.)
4,38 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005808805839. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
4,38 € (-29%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Kaufland
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2830, 3.10.2026. (Naselje Slavonija 2 kc br 5 Slavonski Brod)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA NIVEA BABY ULJE 200 ML MASSAGEnajniže u KTC-u 5,19 €25,95 €/l
- NIVEA NIVEA BABY ULJE 200 MLnajniže u Tommyju akcija 2,99 €14,95 €/l
- NIVEA NIVEA B.ULJE 200 ml NJEGUJUĆEnajniže u NTL-u 2,99 €14,95 €/l
- NIVEA BABY SAP.100 gNJEGUJUĆI KREMASTInajniže u Tommyju akcija 0,39 €3,90 €/kg
- NIVEA NIVEA BABY KREMASTI SAPUN S MASL. ULJEM 100 g (6)najniže u Stridonu 1,13 €11,30 €/kg