NIVEA BABY ULJE 200 ml
Najniža danas
2,99 €
14,95 €/l · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
5,14 € 3 lanca
Najviša
6,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 2,99 €14,95 €/l
- Plodine 5,95 €29,75 €/l
- Djelo Vodice 6,49 €32,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,99 € (2.10.)
2,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04005808364343. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-47%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10108, 3.10.2026. (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
- Plodine
-
5,95 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 015, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, ZADAR)
- Djelo Vodice
-
6,49 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- NIVEA NIVEA BABY ULJE 200 ML MASSAGEnajniže u KTC-u 5,19 €25,95 €/l
- NIVEA NIVEA BABY NJEGUJUĆE ULJE 200 mlnajniže u Stridonu 4,38 €21,90 €/l
- NIVEA NIVEA B.ULJE 200 ml NJEGUJUĆEnajniže u NTL-u 2,99 €14,95 €/l
- NIVEA BABY SAP.100 gNJEGUJUĆI KREMASTInajniže u Tommyju akcija 0,39 €3,90 €/kg
- NIVEA NIVEA BABY KREMASTI SAPUN S MASL. ULJEM 100 g (6)najniže u Stridonu 1,13 €11,30 €/kg