Haribo Bomboni gum.Zlatni medo 250g
3,29 €
13,16 €/kg · u 7 lanaca
u Sparu
Prosječna
3,92 € 7 lanaca
Najviša
4,19 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,29 €13,16 €/kg
- KTC 3,99 €15,96 €/kg
- Kaufland 3,99 €15,96 €/kg
- Metro 3,99 €15,96 €/kg
- Plodine 3,99 €15,96 €/kg
- Tommy 3,99 €15,96 €/kg
- Konzum 4,19 €16,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04001686301524. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,29 € (-21%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
3,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Metro
-
3,99 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
3,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HARIBO BOMBON HARIBO ZLATNI MEDO 200gnajniže u Tommyju akcija 1,79 €8,95 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O BOMB.GUMENI ZLATNI MEDO 100 g HARIBOnajniže u lancu Stanic 0,70 €7,00 €/kg
- HARIBO BOMBON HARIBO ZLATNI MEDO KIS 100 gnajniže u Studencu akcija 0,90 €9,00 €/kg
- BOMB.ZLAT.MEDO 100 g CAKE OCLOCK HARIBOnajniže u Ribolu 1,19 €11,90 €/kg