Haribo Bomboni gum.Zlatni medo 250g
€3.29
€13.16/kg · in 7 chains
at Spar
Average
€3.92 7 chains
Highest
€4.19 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €3.29€13.16/kg
- KTC €3.99€15.96/kg
- Kaufland €3.99€15.96/kg
- Metro €3.99€15.96/kg
- Plodine €3.99€15.96/kg
- Tommy €3.99€15.96/kg
- Konzum €4.19€16.76/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04001686301524. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.29 (-21%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
€3.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€3.99
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Metro
-
€3.99
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
€3.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
€3.99
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
€4.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HARIBO BOMBON HARIBO ZLATNI MEDO 200glowest at Tommy promotion €1.79€8.95/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O BOMB.GUMENI ZLATNI MEDO 100 g HARIBOlowest at Stanic €0.70€7.00/kg
- HARIBO BOMBON HARIBO ZLATNI MEDO KIS 100 glowest at Studenac promotion €0.90€9.00/kg
- BOMB.ZLAT.MEDO 100 g CAKE OCLOCK HARIBOlowest at Ribola €1.19€11.90/kg