MUESLI ČOKOLADNI 600 g DR.OETK
Najniža danas
5,79 €
9,65 €/kg · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
5,84 € 2 lanca
Najviša
5,89 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 5,79 €9,65 €/kg
- Tommy 5,89 €9,82 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,79 € (2.10.)
5,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04000521661106. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
5,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Tommy
-
5,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10183, 3.10.2026. (LEOPOLDA MANDIĆA 18, DUGOPOLJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VITALIS MUESLI COKOLADNI 375 G VITALISnajniže u Metrou 4,10 €10,93 €/kg
- Dr.Oetker Dr.Oetker Mues.hrsk.čok.kek.Vitalis430gnajniže u Kauflandu 4,29 €9,98 €/kg
- Vitalis ŽIT.VITALIS HRS.JAST.ČOK.300 gnajniže u Metrou 3,95 €13,17 €/kg
- VITALIS MUSLI PLUS DUPLA COKOLADA 300 G CRUNCHY DR OETKERnajniže u Kauflandu 4,09 €13,63 €/kg
- DR.OETKER HIGH PROTEIN MUSLI COKOLADA I ORASASTI PLODOVI 400 G DR OETKnajniže u Tommyju 5,89 €14,72 €/kg
- Vitalis MUSLI VITALIS TAMNA ČOKO.375 gnajniže u Studencu akcija 2,50 €6,67 €/kg