Dr.Oetker vitalis čokoladni müsli 375 g
4,10 €
10,93 €/kg · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
5,05 € 12 lanaca
Najviša
6,25 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 4,10 €10,93 €/kg
- Konzum 4,19 €11,03 €/kg
- Tommy 4,19 €11,17 €/kg
- Studenac 4,49 €11,97 €/kg
- KTC 4,99 €13,13 €/kg
- Kaufland 4,99 €13,31 €/kg
- Plodine 4,99 €13,31 €/kg
- Ribola 5,09 €13,57 €/kg
- Jadranka 5,39 €14,37 €/kg
- Trgovina Krk 5,99 €15,97 €/kg
- Vrutak 5,99 €15,97 €/kg
- Trgocentar 6,25 €16,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04000521642105. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
4,10 € (+26%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
4,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ48, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Kaufland
-
4,99 € (+19%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2730, 3.10.2026. (Njemacka ulica 40 40 Pozega)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,09 € (+20%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Jadranka
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
5,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Vrutak
-
5,99 € (+20%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
6,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VITALIS VITALIS COKOLADNI MUSLI 600 Gnajniže u Plodinama 5,79 €9,65 €/kg
- Vitalis ŽIT.VITALIS HRS.JAST.ČOK.300 gnajniže u Metrou 3,95 €13,17 €/kg
- VITALIS MUSLI PLUS DUPLA COKOLADA 300 G CRUNCHY DR OETKERnajniže u Kauflandu 4,09 €13,63 €/kg
- Dr.Oetker Dr.Oetker Mues.hrsk.čok.kek.Vitalis430gnajniže u Kauflandu 4,29 €9,98 €/kg
- Vitalis MUSLI VITALIS TAMNA ČOKO.375 gnajniže u Studencu akcija 2,50 €6,67 €/kg