Schogetten SK100
1,29 €
12,90 €/kg · u 8 lanaca
u Plodinama
Prosječna
1,74 € 8 lanaca
Najviša
1,90 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,29 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,75 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 1,29 €12,90 €/kg
- Lidl 1,75 €17,50 €/kg
- Spar 1,75 €17,50 €/kg
- Jadrankaakcija 1,79 €17,90 €/kg
- Ribola 1,79 €17,90 €/kg
- Vrutak 1,79 €17,90 €/kg
- Trgocentar 1,89 €18,90 €/kg
- KTC 1,90 €19,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04000415040109. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,29 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,75 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Lidl
-
1,75 € (+36%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
1,75 € (+36%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Jadranka
-
1,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
1,79 € (+23%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
1,79 € (+29%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
1,90 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Schogetten SK100najniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €12,90 €/kg
- Schogetten SK100najniže u Ribolu 1,45 €14,50 €/kg
- Schogetten SK100najniže u KTC-u 0,99 €9,90 €/kg
- Schogetten SK100najniže u KTC-u 0,99 €9,90 €/kg
- LUDWIG SCHOGETTEN I FRITT COK. LJESNJAK 100 G SCHOGETTENnajniže u Tommyju 1,17 €11,70 €/kg
- LUDWIG SCHOGETTEN I FRITT COK. TRILOGIA 100 G SCHOGETTENnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €12,90 €/kg