Schogetten SK100
Najniža danas
1,45 €
14,50 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,60 € 2 lanca
Najviša
1,75 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,45 €14,50 €/kg
- Lidl 1,75 €17,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,45 € (3.10.)
1,45 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04000415856601. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,45 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Lidl
-
1,75 € (+36%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Schogetten SK100najniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €12,90 €/kg
- Schogetten SK100najniže u KTC-u 0,99 €9,90 €/kg
- Schogetten SK100najniže u KTC-u 0,99 €9,90 €/kg
- LUDWIG SCHOGETTEN I FRITT COK. LJESNJAK 100 G SCHOGETTENnajniže u Tommyju 1,17 €11,70 €/kg
- LUDWIG SCHOGETTEN I FRITT COK. TRILOGIA 100 G SCHOGETTENnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €12,90 €/kg
- DUPIN D.O.O. ČOKOLADA NOISETTE 100 G SCHOGETTENnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €12,90 €/kg