Orah jezgra, 500g
3,79 €
7,58 €/kg · u 5 lanaca
u Plodinama
Prosječna
4,57 € 5 lanaca
Najviša
4,99 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,79 €7,58 €/kg
- Stanicakcija 4,49 €8,98 €/kg
- Metro 4,71 €9,42 €/kg
- Lidl 4,89 €9,78 €/kg
- Vrutak 4,99 €9,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03872084013422. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stanic
-
4,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Metro
-
4,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Lidl
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Vrutak
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Orah jezgra _OC Orah jezgra 500g_OCnajniže u Konzumu akcija 3,29 €6,58 €/kg
- Orah jezgra u rinfuzi, cca. 1kgnajniže u Lidlu 5,99 €5,99 €/kg
- Orah jezgra, 500gnajniže u Eurospinu 4,85 €9,70 €/kg
- PP ORAHOVICA LJEŠNJAK JEZGRA PP ORAHOVICA 500gnajniže u Konzumu 9,69 €19,38 €/kg
- NATURA BRAZILSKI ORAH 100 G NATURAnajniže u Sparu 3,59 €35,90 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO ORAH JEZGRA 300 G VEDRINInajniže u Stridonu 2,33 €7,77 €/kg