Orah jezgra, 500g
4,85 €
9,70 €/kg · u 9 lanaca
u Eurospinu
Prosječna
5,08 € 9 lanaca
Najviša
6,10 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 4,85 €9,70 €/kg
- Lidl 4,89 €9,78 €/kg
- Ribola 4,89 €9,78 €/kg
- Jadranka 4,99 €9,98 €/kg
- KTC 4,99 €9,98 €/kg
- Plodine 4,99 €9,98 €/kg
- Trgovina Krk 4,99 €9,98 €/kg
- Vrutak 4,99 €9,98 €/kg
- Gavranović 6,10 €12,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893512643. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
4,85 € (+8%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Lidl
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Jadranka
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
4,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
4,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Vrutak
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
6,10 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 334, 3.10.2026. (Saborcanska 4, PLASKI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Orah jezgra _OC Orah jezgra 500g_OCnajniže u Konzumu akcija 3,29 €6,58 €/kg
- Orah jezgra u rinfuzi, cca. 1kgnajniže u Lidlu 5,99 €5,99 €/kg
- PP ORAHOVICA LJEŠNJAK JEZGRA PP ORAHOVICA 500gnajniže u Konzumu 9,69 €19,38 €/kg
- NATURA BRAZILSKI ORAH 100 G NATURAnajniže u Sparu 3,59 €35,90 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO ORAH JEZGRA 300 G VEDRINInajniže u Stridonu 2,33 €7,77 €/kg
- NATURA ORAH JEZGRA 150 G NATURAnajniže u KTC-u 1,89 €12,60 €/kg