KIKIRIKI PRŽENI SLANI 320g
Najniža danas
2,35 €
7,34 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,35 €7,34 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,35 € (3.10.)
2,35 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03872084003584. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUMBO KIKIRIKI PRŽENI SLANI 180 g JUMBOnajniže u Tommyju akcija 1,19 €6,61 €/kg
- JUMBO KIKIR.SLAN.PRŽ.40 g JUMBOnajniže u Tommyju akcija 0,35 €8,75 €/kg
- EUROCOMPANY KIKIRIKI EUROCOMPANY SL.250 gnajniže u lancu Vrutak 1,79 €7,16 €/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.SLA.KAR. 130 g Mnajniže u Tommyju 1,39 €10,69 €/kg
- MOGYI KIKIRIKI PRŽENI SLANI 85 g MOGnajniže u lancu Stanic 0,50 €5,88 €/kg
- VAMVALIS KIKIRIKI PRŽENI SLANI 150 g VAMVALISnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €8,60 €/kg