PISTACIO SLANI PEČ. 150g
Najniža danas
3,99 €
26,60 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 3,99 €26,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03870885001822. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
3,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Narodni trgovački lanac d.o.o. PISTACIO 300Gnajniže u Bosi akcija 6,59 €21,97 €/kg
- BERNY PISTACHIO 80g (14)najniže u Bosi 2,19 €27,38 €/kg
- MARJAN VOCE PISTACIJA U LJUS.PEC.300 G MARJAN VOCEnajniže u Plodinama akcija 4,55 €15,17 €/kg
- NATURA PISTACIJA 150 G NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Trgovina Krk 3,49 €23,27 €/kg
- PISTACIJA SUHOPRŽENA 300 gnajniže u Sparu 5,99 €19,97 €/kg