PIST.PEC.SLAN 300 g
4,55 €
15,17 €/kg · u 5 lanaca
u Plodinama
Prosječna
5,48 € 5 lanaca
Najviša
6,19 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 4,55 € je ispod 30-dnevnog minimuma (8,29 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 4,55 €15,17 €/kg
- Trgocentar 4,99 €16,63 €/kg
- Trgovina Krk 5,69 €18,97 €/kg
- Ribola 5,99 €19,97 €/kg
- Vrutak 6,19 €20,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893512704. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
4,55 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (8,29 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgocentar
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
5,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Vrutak
-
6,19 € (-5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATURA SUPER SNACK PISTACIJA PECENA SLANA 50 G SUPER SNACK NATURAnajniže u lancu Vrutak 1,29 €25,80 €/kg
- ARO 180G ARO PISTACIJA PEČENA SLANAnajniže u Metrou 4,68 €26,00 €/kg
- ARO 180G ARO PISTACIJA PEČENA SLANAnajniže u Metrou 88,39 €23,38 €/kg
- BOSO VOĆE PISTACIO SLANI PEČ. 150gnajniže u Bosi 3,99 €26,60 €/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA PISTACIJA PEČENA SLANA 300gnajniže u Studencu 6,75 €22,50 €/kg
- NATURA PISTACIJA 150 G NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Trgovina Krk 3,49 €23,27 €/kg