PISTACIO 300 gr
6,59 €
21,97 €/kg · u 4 lanca
u Bosi
Prosječna
7,62 € 4 lanca
Najviša
8,59 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 6,59 €21,97 €/kg
- NTL 6,99 €23,30 €/kg
- Trgovina Krk 8,29 €27,63 €/kg
- Gavranović 8,59 €28,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856003949221. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
6,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (+10%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
6,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
8,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Gavranović
-
8,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- CASA MODENA MORTADELLA BO.IGP.PIST. GR. 125 G FM GRANTEREnajniže u lancu Jadranka 2,10 €16,80 €/kg
- C.A.K. D.O.O. PANETTONE PISTACIO 750 g GRANDnajniže u Konzumu 7,99 €10,65 €/kg
- MOKA d.o.o. KNEDLE SA PISTACI KREMOM 600 grnajniže u lancu Trgovina Krk 4,59 €7,65 €/kg
- ANTONELLI GROUP S.R.L. KROASAN 5/1 PISTACIJA 225Gnajniže u Tommyju 2,49 €11,07 €/kg
- GRUVI SLADOLED PISTACIJA 4X75 ML GRUVInajniže u Kauflandu 3,99 €13,30 €/l
- MA BAKER ZOBENA PLOCICA TROPSKO VOCE PISTACIO 90 G MA BAKERnajniže u lancu Vrutak 1,59 €17,67 €/kg