ZAČIN PAPAR CRNI MLJ. 500 g
7,20 €
14,40 €/kg · u 7 lanaca
u KTC-u
Prosječna
8,11 € 7 lanaca
Najviša
9,49 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 7,20 €14,40 €/kg
- Stridon 7,20 €14,40 €/kg
- Jadranka 7,29 €14,58 €/kg
- Metro 8,44 €16,88 €/kg
- Boso 8,49 €16,98 €/kg
- Trgovina Krk 8,69 €17,38 €/kg
- Tommy 9,49 €18,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893282737. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
7,20 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Stridon
-
7,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
7,29 € (+7%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
8,44 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Boso
-
8,49 € (+13%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
8,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Tommy
-
9,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10160, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NADALINA PAPAR CRNI MLJ. 40 g NADALINAnajniže u Tommyju 2,59 €57,56 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI MLJEV 17g VREĆ KOTANYnajniže u Metrou 1,31 €77,06 €/kg
- KOTANYI ZAČIN PAPAR CRNI MLJE. 50 g KOTANYInajniže u Studencu akcija 1,69 €33,80 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI MLJEVENI XXL 120g KOTANYInajniže u Konzumu 2,00 €16,67 €/kg
- VEGETA MAESTRO CRNI PAPAR MLJEVENI 45 G VEGETA MAESTROnajniže u Studencu akcija 1,00 €22,22 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI MLJEV 50g BOČ KOTANYnajniže u Metrou 3,00 €60,00 €/kg