Kotanyi papar crni mljeveni 17 g
1,31 €
77,06 €/kg · u 13 lanaca
u Metrou
Prosječna
1,54 € 13 lanaca
Najviša
1,72 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,31 €77,06 €/kg
- Jadranka 1,49 €87,65 €/kg
- Kaufland 1,49 €87,65 €/kg
- Konzum 1,49 €74,50 €/kg
- Plodine 1,49 €87,65 €/kg
- Tommy 1,49 €87,65 €/kg
- Vrutak 1,52 €89,41 €/kg
- Studenac 1,56 €91,76 €/kg
- NTL 1,59 €93,53 €/kg
- Ribola 1,59 €93,53 €/kg
- Trgocentar 1,59 €93,53 €/kg
- Trgovina Krk 1,69 €99,41 €/kg
- Spar 1,72 €101,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414015469. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,31 € (-10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,56 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
1,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
1,59 € (-3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Spar
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOTANYI PAPAR CRNI MLJEV 50g BOČ KOTANYnajniže u Metrou 3,00 €60,00 €/kg
- KOTANYI ZAČIN PAPAR CRNI MLJE. 50 g KOTANYInajniže u Studencu akcija 1,69 €33,80 €/kg
- KOTANYI PAPAR CRNI MLJEVENI XXL 120g KOTANYInajniže u Konzumu 2,00 €16,67 €/kg
- KOTANYI ZACINI PAPAR CRNI MLJEVENI 100 G VRECICA KOTANYInajniže u Ribolu 1,48 €14,80 €/kg
- KOTANYI 500G KOTANYI PAPAR CRNI MLJ. Anajniže u Metrou 14,53 €29,06 €/kg
- KOTANYI ZACINI BIO PAPAR CRNI MLJEVENI 40 G KOTANYI STAKLOnajniže u Tommyju 5,19 €94,36 €/kg