PAŠTETA ČAJNA 3*100g
Najniža danas
3,19 €
10,63 €/kg · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
3,83 € 3 lanca
Najviša
4,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,19 €10,63 €/kg
- Studenac 4,02 €13,40 €/kg
- Trgovina Krk 4,29 €14,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,19 € (2.10.)
3,19 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892140649. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-16%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10142, 3.10.2026. (SUPILOVA 7, ZAGREB)
- Studenac
-
4,02 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Trgovina Krk
-
4,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121185, 3.10.2026. (ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA)
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ d.o.o. PAŠTETA GAVRILOVIĆ KOKOŠJA 100g ČAJNAnajniže u lancu Gavranović 0,95 €9,50 €/kg
- ASCOMMERCE PAŠTE ASCOM 50 g ČAJNAnajniže u KTC-u 0,49 €9,80 €/kg
- Gavrilović Čajna paštetanajniže u Tommyju akcija 3,29 €65,80 €/kg
- GAVRILOVIĆ 100GX4 GAVRILOVIĆ PAŠT ČAJNAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €13,72 €/kg
- ASCOMMERCE PAŠTETA ČAJNA 100g ASSCOMMERCEnajniže u KTC-u 0,59 €5,90 €/kg
- Gavrilović Čajna paštetanajniže u Lidlu 3,69 €14,76 €/kg