Gavrilović Čajna pašteta
Najniža danas
3,29 €
65,80 €/kg · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
3,59 € 3 lanca
Najviša
3,80 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,29 €65,80 €/kg
- Lidl 3,69 €14,76 €/kg
- Ribola 3,80 €15,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,29 € (2.10.)
3,29 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890205589. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10155, 3.10.2026. (PRUDNJACI 1, BESTOVJE)
- Lidl
-
3,69 € (+132%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
3,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA ČAJNA 50g GAVRILOVIĆnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €17,00 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA ČAJNA 100 g GAVRILOVIĆnajniže u Kauflandu akcija 1,09 €10,90 €/kg
- GAVRILOVIĆ 100GX4 GAVRILOVIĆ PAŠT ČAJNAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €13,72 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA ČAJNA 30 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 0,66 €22,00 €/kg
- GAVRILOVIC PASTETA CAJNA U TUBI 150 G GAVRILOVICnajniže u Stridonu 1,44 €9,60 €/kg
- GAVRILOVIĆ d.o.o. PAŠTETA GAVRILOVIĆ KOKOŠJA 100g ČAJNAnajniže u lancu Gavranović 0,95 €9,50 €/kg