SEZAM 200g
1,04 €
5,20 €/kg · u 6 lanaca
u Konzumu
Prosječna
1,41 € 6 lanaca
Najviša
1,55 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 1,04 €5,20 €/kg
- Stridon 1,33 €6,65 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €7,45 €/kg
- Spar 1,49 €7,45 €/kg
- Vrutak 1,53 €7,65 €/kg
- Plodine 1,55 €7,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890630920. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,04 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Stridon
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
1,49 € (+52%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
1,53 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
1,55 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- SFORNATI.SA SEZ.200gnajniže u Ribolu 1,72 €8,60 €/kg
- BOBI CIRCUS SEZ.100 g BOBInajniže u Ribolu 0,93 €9,30 €/kg
- QUICKBURY PECIVO HAMBY SA SEZ.6KOM/300g QUICKBURYnajniže u Studencu akcija 1,79 €
- HAMB SEZAM 2/1 200 gnajniže u Ribolu 1,35 €6,75 €/kg
- ROBERTO PECIVO MAXI HAMB.SA SEZ 300 G ROBERTOnajniže u Ribolu 2,09 €6,97 €/kg
- NIKAS D.O.O. SJEMENKE SEZ. BIJELE 95 g SAInajniže u Tommyju 3,79 €39,89 €/kg