HAMB SEZAM 2/1 200 g
1,35 €
6,75 €/kg · u 4 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,39 € 4 lanca
Najviša
1,49 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,35 €6,75 €/kg
- Tommy 1,35 €6,75 €/kg
- Trgocentar 1,37 €6,85 €/kg
- Studenac 1,49 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858885561133. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 004, 3.10.2026. (Put blata 2 Kastel Stari)
- Tommy
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10325, 3.10.2026. (KRALJA TOMISLAVA 100, BAŠKA)
- Trgocentar
-
1,37 € (+15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Studenac
-
1,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- QUICKBURY PECIVO HAMBY SA SEZ.6KOM/300g QUICKBURYnajniže u Studencu akcija 1,79 €
- ROBERTO PECIVO MAXI HAMB.SA SEZ 300 G ROBERTOnajniže u Ribolu 2,09 €6,97 €/kg
- EMMECI PANE PECIVO HAMB SEZAM 6/1 300g EMMECInajniže u lancu Trgovina Krk 0,99 €
- DON DON HAM SEZAM.2/1 170 gnajniže u Ribolu 1,39 €8,18 €/kg
- VIVA PECIVO HAMB/SEZ. 4KOM 300 g VInajniže u lancu Trgovina Krk 0,99 €3,30 €/kg
- DON DON PECIVO HAMBI SA SEZAMOM 2/1 170 g DONnajniže u KTC-u 1,09 €6,41 €/kg