Vrh.kiselo 20%mm
Najniža danas
4,89 €
4,89 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,89 €4,89 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,89 € (2.10.)
4,89 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889770170. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- MEGGLE KISELO VRHNJE 12% 180 G MEGGLEnajniže u Studencu akcija 0,83 €4,61 €/kg
- TOJETO VRHNJE KISELO 12% mm 180 g TOJETOnajniže u Bosi 0,75 €4,17 €/kg
- Z BREGOV KISELO VRHNJE 24% MM 900 gnajniže u Kauflandu akcija 3,79 €4,21 €/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,66 €3,30 €/kg