Vrh.kiselo 20%mm
Lowest today
€4.89
€4.89/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €4.89€4.89/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €4.89 (2 Oct)
€4.89
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859889770170. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€4.89 (+0%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATlowest at Dukat €0.69€3.45/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATlowest at Dukat €3.59€3.99/kg
- MEGGLE KISELO VRHNJE 12% 180 G MEGGLElowest at Studenac promotion €0.83€4.61/kg
- TOJETO VRHNJE KISELO 12% mm 180 g TOJETOlowest at Boso €0.75€4.17/kg
- Z BREGOV KISELO VRHNJE 24% MM 900 glowest at Kaufland promotion €3.79€4.21/kg
- Z BREGOV VRHNJE KISELO ZB 20%MM 200g VINDIJAlowest at Stridon €0.66€3.30/kg