MRVICE KRUŠNE PEKOM 500g
1,33 €
2,66 €/kg · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
1,58 € 3 lanca
Najviša
1,92 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 1,33 €2,66 €/kg
- Gavranović 1,49 €2,98 €/kg
- Trgocentar 1,92 €3,84 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889246071. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,33 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Gavranović
-
1,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 437, 3.10.2026. (Gornja Semnica bb, RADOBOJ)
- Trgocentar
-
1,92 € (+163%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PEKOM KRUŠNE MRVICE 500g PEKOMnajniže u Konzumu 0,90 €1,80 €/kg
- PAN-PEK MLINCI I MRVICE KRUSNE MRVICE 500 G PAN-PEKnajniže u Plodinama 2,79 €5,58 €/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 250 g BABIĆnajniže u Studencu 1,11 €4,44 €/kg
- PRESEČKI-REG.PEK MRVICE KRUŠNE 500G PRESEČKInajniže u Studencu 1,22 €2,44 €/kg
- PAN-PEK D.O.O. ZAGREB KRUŠNE MRVICE 500g PAN PEKnajniže u KTC-u 1,26 €2,52 €/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 500 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,75 €3,50 €/kg