MRVICE KRUŠNE PEKOM 500g
€1.33
€2.66/kg · in 3 chains
at Studenac
Average
€1.58 3 chains
Highest
€1.92 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €1.33€2.66/kg
- Gavranović €1.49€2.98/kg
- Trgocentar €1.92€3.84/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859889246071. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.33
Source: Studenac price list, store 1351, 3 Oct 2026 (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Gavranović
-
€1.49
Source: Gavranović price list, store 437, 3 Oct 2026 (Gornja Semnica bb, RADOBOJ)
- Trgocentar
-
€1.92 (+163%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PEKOM KRUŠNE MRVICE 500g PEKOMlowest at Konzum €0.90€1.80/kg
- PAN-PEK MLINCI I MRVICE KRUSNE MRVICE 500 G PAN-PEKlowest at Plodine €2.79€5.58/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 250 g BABIĆlowest at Studenac €1.11€4.44/kg
- PRESEČKI-REG.PEK MRVICE KRUŠNE 500G PRESEČKIlowest at Studenac €1.22€2.44/kg
- PAN-PEK D.O.O. ZAGREB KRUŠNE MRVICE 500g PAN PEKlowest at KTC €1.26€2.52/kg
- BABIĆ KRUŠNE MRVICE 500 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€3.50/kg