Kanaan flips s kikirikijem 80 g
0,50 €
6,25 €/kg · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
0,60 € 3 lanca
Najviša
0,65 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,50 €6,25 €/kg
- Kaufland 0,65 €8,12 €/kg
- Ribola 0,65 €8,12 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888532090. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,50 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
0,65 € (+30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
0,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KANAAN FLIPS 130 g KANAANnajniže u Kauflandu 0,71 €5,46 €/kg
- KANAAN FLIPS 50 g KANAANnajniže u Stridonu 0,25 €5,00 €/kg
- KANAAN d.o.o. M.POREČ FLIPS S KIKIRIKIJEM 190g KANAANnajniže u KTC-u 0,89 €4,68 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 90 gnajniže u lancu Jadranka 0,54 €6,00 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 40 gnajniže u lancu Vrutak 0,19 €4,75 €/kg