Kanaan Flips s kikirikijem 130g
0,71 €
5,46 €/kg · u 5 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
0,93 € 5 lanaca
Najviša
1,15 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,71 €5,46 €/kg
- KTC 0,80 €6,15 €/kg
- Djelo Vodice 0,99 €7,62 €/kg
- Ribola 0,99 €7,62 €/kg
- Stridon 1,15 €8,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888532083. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,71 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
0,80 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KANAAN FLIPS 50 g KANAANnajniže u Stridonu 0,25 €5,00 €/kg
- KANAAN FLIPS 80 g KANAANnajniže u Stridonu 0,37 €4,11 €/kg
- KANAAN d.o.o. M.POREČ FLIPS S KIKIRIKIJEM 190g KANAANnajniže u KTC-u 0,89 €4,68 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 90 gnajniže u lancu Jadranka 0,54 €6,00 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 40 gnajniže u lancu Vrutak 0,19 €4,75 €/kg