PAPAR ZRNO 10g ŠAFRAM
0,44 €
44,00 €/kg · u 8 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
0,58 € 8 lanaca
Najviša
0,70 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 0,44 €44,00 €/kg
- Stridon 0,48 €48,00 €/kg
- NTL 0,54 €54,00 €/kg
- Vrutak 0,57 €57,00 €/kg
- Trgovina Krk 0,59 €59,00 €/kg
- KTC 0,60 €60,00 €/kg
- Trgocentar 0,69 €69,00 €/kg
- Boso 0,70 €70,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888163850. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stridon
-
0,48 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- NTL
-
0,54 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Vrutak
-
0,57 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
0,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
- KTC
-
0,60 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
0,69 € (-7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Boso
-
0,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM D.O.O PAPAR CRNI ZRNO 50 g ŠAFRAMnajniže u KTC-u 1,29 €25,80 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. PAPAR BIJELI ZRNO-MLIN 52 g ŠAFRAnajniže u Konzumu 1,00 €20,00 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. ZAČIN PAPAR CRNI ZR. 40 g ŠAFRAMnajniže u Konzumu 1,50 €37,50 €/kg
- ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNO 500 g PETnajniže u Studencu akcija 3,00 €6,00 €/kg
- ŠAFRAM 1KG ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNOnajniže u Metrou 14,88 €14,88 €/kg
- ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNO MLIN 80 g ŠAFRAMnajniže u Konzumu 3,99 €49,88 €/kg