1KG ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNO
Najniža danas
14,88 €
14,88 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 14,88 €14,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 14,88 € (2.10.)
14,88 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888163393. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
14,88 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM D.O.O PAPAR CRNI ZRNO 50 g ŠAFRAMnajniže u KTC-u 1,29 €25,80 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. ZAČIN PAPAR CRNI ZR. 40 g ŠAFRAMnajniže u Konzumu 1,50 €37,50 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. ZAGREB PAPAR ZRNO 10g ŠAFRAMnajniže u lancu Jadranka 0,44 €44,00 €/kg
- ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNO 500 g PETnajniže u Studencu akcija 3,00 €6,00 €/kg
- ŠAFRAM PAPAR CRNI ZRNO MLIN 80 g ŠAFRAMnajniže u Konzumu 3,99 €49,88 €/kg