30G GAVRILOVIĆ PAŠ TUNA
Najniža danas
49,88 €
15,83 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 49,88 €15,83 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 49,88 € (2.10.)
49,88 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858892722046. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
49,88 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA TUNA 100 g GAVRILOVIĆnajniže u Lidlu 1,49 €14,90 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA TUNA JUNIOR 100g GAVRILOVIĆnajniže u Trgocentru akcija 1,49 €14,90 €/kg
- GAVRILOVIC ART PASTETA ART TUNA 3X100 G XXL GAVRILOVICnajniže u Sparu 3,99 €13,30 €/kg
- Gavrilović Gavrilović Pašteta tuna 30gnajniže u Kauflandu 0,46 €15,33 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA TUNA 150 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 1,79 €11,93 €/kg