30G GAVRILOVIĆ PAŠ TUNA
Lowest today
€49.88
€15.83/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €49.88€15.83/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €49.88 (2 Oct)
€49.88
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892722046. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€49.88 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA TUNA 100 g GAVRILOVIĆlowest at Lidl €1.49€14.90/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA TUNA JUNIOR 100g GAVRILOVIĆlowest at Trgocentar promotion €1.49€14.90/kg
- GAVRILOVIC ART PASTETA ART TUNA 3X100 G XXL GAVRILOVIClowest at Spar €3.99€13.30/kg
- Gavrilović Gavrilović Pašteta tuna 30glowest at Kaufland €0.46€15.33/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA TUNA 150 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €1.79€11.93/kg