PAŠTETA TUNA 150 g
1,79 €
11,93 €/kg · u 10 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,90 € 10 lanaca
Najviša
3,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,79 €11,93 €/kg
- Studenacakcija 1,90 €12,67 €/kg
- Plodine 2,79 €18,60 €/kg
- Ribola 2,99 €19,93 €/kg
- Konzum 3,00 €20,00 €/kg
- Tommy 3,09 €20,60 €/kg
- Djelo Vodice 3,19 €21,27 €/kg
- Gavranović 3,39 €22,60 €/kg
- Spar 3,39 €22,60 €/kg
- NTL 3,49 €23,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890207606. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
2,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 047, 3.10.2026. (TRG RUDJERA BOSKOVICA 16 D, SLATINA)
- Ribola
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Konzum
-
3,00 € (-5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0202, 3.10.2026. (GRADA WIRGESA 2C, SAMOBOR)
- Tommy
-
3,09 € (-2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
3,19 € (+31%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
3,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Spar
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87028, 3.10.2026. (ludbreg ul. rudolfa fizira 3)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20202, 3.10.2026. (K.TOMISLAVA 0, CEPIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Gavrilović Gavrilović Pašteta tuna 30gnajniže u Kauflandu 0,46 €15,33 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA TUNA JUNIOR 100g GAVRILOVIĆnajniže u Trgocentru akcija 1,49 €14,90 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA TUNA 100 g GAVRILOVIĆnajniže u Lidlu 1,49 €14,90 €/kg
- TOJETO PAŠTETA TUNA 95 g TOJETOnajniže u Bosi akcija 1,10 €11,58 €/kg
- ATLANTIC ARGETA PASTETA TUNA LIMUN TIMIJAN 95 G ARGETAnajniže u Sparu 1,69 €17,79 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE EVA TUNA PASTETA SUSENA RAJCICA 95 G PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,29 €13,58 €/kg