DJEČJA MAST JGL 150 ml
5,99 €
39,93 €/l · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
6,29 € 5 lanaca
Najviša
6,59 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 5,99 €39,93 €/l
- Spar 6,09 €40,60 €/l
- KTC 6,19 €41,27 €/l
- Konzumakcija 6,59 €43,93 €/l
- Plodine 6,59 €43,93 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891013299. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
5,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
6,09 € (+11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
6,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
6,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0005, 3.10.2026. (MEŠTROVIĆEV TRG 1, ZAGREB)
- Plodine
-
6,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JGL Dječja mastnajniže u Lidlu 4,95 €33,00 €/l
- JGL DJEČJA MAST 50 ml JGLnajniže u KTC-u 2,45 €49,00 €/l
- JGL MAST DJEČJA 500ML 0631najniže u Lidlu 10,95 €21,90 €/l
- Jgl Jgl Mast dječja 150mlnajniže u Kauflandu 7,69 €51,27 €/l
- JGL Dječja mast 500mlnajniže u Lidlu 10,95 €21,90 €/l
- Jadran galenski Jadran Galenski dj. mast lavanda 150 mlnajniže u Kauflandu 5,59 €37,27 €/l