Jgl Mast dječja 150ml
Najniža danas
7,69 €
51,27 €/l · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 7,69 €51,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 7,69 € (3.10.)
7,69 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858891013862
- Kaufland
-
7,69 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JGL MAST DJEČJA 150ML 0624najniže u Tommyju 5,99 €39,93 €/l
- JGL Dječja mastnajniže u Lidlu 4,95 €33,00 €/l
- JGL DJEČJA MAST 50 ml JGLnajniže u KTC-u 2,45 €49,00 €/l
- JGL MAST DJEČJA 500ML 0631najniže u Lidlu 10,95 €21,90 €/l
- JGL Dječja mast 500mlnajniže u Lidlu 10,95 €21,90 €/l
- Jadran galenski Jadran Galenski dj. mast lavanda 150 mlnajniže u Kauflandu 5,59 €37,27 €/l