CONFETTINO 100g
Najniža danas
1,26 €
12,60 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,26 €12,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,26 € (3.10.)
1,26 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889861277. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,26 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 055, 3.10.2026. (Put Meja 6 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITnajniže u Bosi akcija 0,99 €9,90 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. BOMB. CONFETTINO 30 G KANDITnajniže u Stridonu 0,88 €29,33 €/kg
- ORION D.O.O. CONFETTI SHOOTER 30CMnajniže u NTL-u 8,19 €
- STUDIO MODERNA DORMEO DORMEO MY CONF.KL.JASTUKnajniže u Plodinama 26,54 €
- KANDIT USKRS CONFETTINO 30 g KANDITnajniže u Stridonu 0,48 €16,00 €/kg
- PARTY MIKRO TRGOVINA CONFETTI SHOOTER 30CM MTnajniže u Plodinama 3,98 €