CONFETTINO 30g
0,88 €
29,33 €/kg · u 14 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,02 € 14 lanaca
Najviša
1,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,88 €29,33 €/kg
- Bosoakcija 0,89 €29,67 €/kg
- Jadranka 0,99 €33,00 €/kg
- KTC 0,99 €33,00 €/kg
- Konzum 0,99 €33,00 €/kg
- NTL 0,99 €33,00 €/kg
- Ribola 0,99 €33,00 €/kg
- Spar 0,99 €33,00 €/kg
- Tommy 0,99 €33,00 €/kg
- Plodine 1,09 €36,33 €/kg
- Trgocentar 1,09 €36,33 €/kg
- Studenac 1,12 €37,33 €/kg
- Gavranović 1,15 €38,33 €/kg
- Trgovina Krk 1,19 €39,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881042858. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,88 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.78, 3.10.2026. (Domžalska ulica 3, Koprivnica)
- Boso
-
0,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-31%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Jadranka
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
0,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
0,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
0,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
0,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
1,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Trgocentar
-
1,09 € (-11%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
1,12 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
1,15 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
1,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITnajniže u Bosi akcija 0,99 €9,90 €/kg
- CONFETTINO 100gnajniže u Ribolu 1,26 €12,60 €/kg
- ORION D.O.O. CONFETTI SHOOTER 30CMnajniže u NTL-u 8,19 €
- STUDIO MODERNA DORMEO DORMEO MY CONF.KL.JASTUKnajniže u Plodinama 26,54 €
- KANDIT USKRS CONFETTINO 30 g KANDITnajniže u Stridonu 0,48 €16,00 €/kg
- PARTY MIKRO TRGOVINA CONFETTI SHOOTER 30CM MTnajniže u Plodinama 3,98 €