CONFETTINO 100g
Lowest today
€1.26
€12.60/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.26€12.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.26 (3 Oct)
€1.26
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858889861277. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.26 (+0%)
Source: Ribola price list, store 055, 3 Oct 2026 (Put Meja 6 Split)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITlowest at Boso promotion €0.99€9.90/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. BOMB. CONFETTINO 30 G KANDITlowest at Stridon €0.88€29.33/kg
- ORION D.O.O. CONFETTI SHOOTER 30CMlowest at NTL €8.19
- STUDIO MODERNA DORMEO DORMEO MY CONF.KL.JASTUKlowest at Plodine €26.54
- KANDIT USKRS CONFETTINO 30 g KANDITlowest at Stridon €0.48€16.00/kg
- PARTY MIKRO TRGOVINA CONFETTI SHOOTER 30CM MTlowest at Plodine €3.98