KAVA INSTANT CLASSIC 100 g NTL
Najniža danas
4,49 €
44,90 €/kg · u 2 lanca
u NTL-u
Prosječna
4,54 € 2 lanca
Najviša
4,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 4,49 €44,90 €/kg
- Trgovina Krk 4,59 €45,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,49 € (3.10.)
4,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887613595
- NTL
-
4,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
4,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- NTL KAVA INSTANT CLASSIC 200 g NTLnajniže u NTL-u 7,19 €35,95 €/kg
- CLASSIC KAVA NTL 200 g INST.CLASSICnajniže u Bosi 6,49 €32,45 €/kg
- CLASSIC KAVA NTL 100 g INST.CLASSICnajniže u Bosi 4,99 €49,90 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA INSTANT CLASSIC 75g NTLnajniže u Bosi 2,99 €39,87 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KAVA INSTANT CLASSIC 300g NTLnajniže u NTL-u 11,99 €39,97 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KAVA NTL 100g CLASSIC INSTANTnajniže u lancu Gavranović 4,69 €46,90 €/kg