KAVA NTL 200 g INST.CLASSIC
Najniža danas
6,49 €
32,45 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 6,49 €32,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 6,49 € (3.10.)
6,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 01590427711300. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
6,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NTL KAVA INSTANT CLASSIC 200 g NTLnajniže u NTL-u 7,19 €35,95 €/kg
- NTL KAVA INSTANT CLASSIC 100 g NTLnajniže u NTL-u 4,49 €44,90 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA INSTANT CLASSIC 75g NTLnajniže u Bosi 2,99 €39,87 €/kg
- CLASSIC KAVA NTL 100 g INST.CLASSICnajniže u Bosi 4,99 €49,90 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KAVA INSTANT CLASSIC 300g NTLnajniže u NTL-u 11,99 €39,97 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KAVA NTL 100g CLASSIC INSTANTnajniže u lancu Gavranović 4,69 €46,90 €/kg