KAVA ANAMA 216 g 3U1 XXL
Najniža danas
2,29 €
10,60 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,29 €10,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881775619. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,29 € (-12%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Druge veličine
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 600 g XXL ANAMARIJAnajniže u Studencu 5,99 €9,98 €/kg
- ANAMARIA KAVA MLJEVENA XXL 800 G ANAMARIAnajniže u Konzumu 8,00 €10,00 €/kg
- ANAMARIA MIX ANAMARIA 3U1 XXL 216 gnajniže u Bosi akcija 2,29 €10,60 €/kg
- ANAMARIA KAVA ANAMA 300 g MLJEV.XXLnajniže u Plodinama 4,99 €16,63 €/kg
- Anamarija KAVA MLJEVENA ANAMARIA 1000 gnajniže u Sparu 13,99 €13,99 €/kg