KAVA XXL 600g ANAMARIA
5,99 €
9,98 €/kg · u 7 lanaca
u Studencu
Prosječna
8,56 € 7 lanaca
Najviša
10,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 5,99 €9,98 €/kg
- Konzum 7,00 €11,67 €/kg
- Plodine 7,79 €12,98 €/kg
- KTC 7,99 €13,32 €/kg
- NTL 9,29 €15,48 €/kg
- Metro 10,86 €18,10 €/kg
- Spar 10,99 €18,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881775060. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
5,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T262, 3.10.2026. (Masarykov put 3C, DUBROVNIK)
- Konzum
-
7,00 € (-19%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0606, 3.10.2026. (TRG A. STARČEVIĆA 7, ZAGREB)
- Plodine
-
7,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
7,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
9,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Metro
-
10,86 € (-15%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
10,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANAMARIA KAVA ANAMA 300 g MLJEV.XXLnajniže u Plodinama 4,99 €16,63 €/kg
- ANAMARIA KAVA ANAMA 216 g 3U1 XXLnajniže u Bosi akcija 2,29 €10,60 €/kg
- ANAMARIA MIX ANAMARIA 3U1 XXL 216 gnajniže u Bosi akcija 2,29 €10,60 €/kg
- ANAMARIA KAVA MLJEVENA XXL 800 G ANAMARIAnajniže u Konzumu 8,00 €10,00 €/kg
- Anamarija KAVA MLJEVENA ANAMARIA 1000 gnajniže u Sparu 13,99 €13,99 €/kg