Anamaria Mljevena kava
8,00 €
10,00 €/kg · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
9,81 € 5 lanaca
Najviša
11,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 8,00 €10,00 €/kg
- Plodine 9,09 €11,36 €/kg
- Lidl 9,99 €12,49 €/kg
- Spar 9,99 €12,49 €/kg
- KTC 11,99 €14,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881776579. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
8,00 € (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0115, 3.10.2026. (SVILAJSKA 20, ŠIBENIK)
- Plodine
-
9,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Lidl
-
9,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
11,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANAMARIA KAVA BEZ KOFEINA VRECICA 250 Gnajniže u KTC-u 6,79 €27,16 €/kg
- ANAMARIA KAVA ANAMA 300 g MLJEV.XXLnajniže u Plodinama 4,99 €16,63 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJAnajniže u Stridonu 3,98 €7,96 €/kg
- ANAMARIA KAVA MINAS MLJEV 250g ANAMARIAnajniže u Stridonu 2,35 €9,40 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 400Gnajniže u Stridonu 3,09 €7,72 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 175 gnajniže u Konzumu akcija 2,99 €16,61 €/kg