Anamaria Kava mljevena 400 g
3,09 €
7,72 €/kg · u 16 lanaca
u Stridonu
Prosječna
7,74 € 16 lanaca
Najviša
9,69 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,09 €7,72 €/kg
- Stanic 7,39 €18,47 €/kg
- Metro 7,46 €18,65 €/kg
- NTL 7,49 €18,72 €/kg
- Bosoakcija 7,79 €19,47 €/kg
- KTC 7,79 €19,47 €/kg
- Kaufland 7,79 €19,47 €/kg
- Konzum 7,79 €19,47 €/kg
- Plodine 7,79 €19,47 €/kg
- Spar 7,79 €19,47 €/kg
- Vrutak 7,79 €19,47 €/kg
- Studenac 7,99 €19,97 €/kg
- Trgovina Krk 8,29 €20,72 €/kg
- Gavranović 8,99 €22,47 €/kg
- Jadranka 8,99 €22,47 €/kg
- Trgocentar 9,69 €24,22 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881775275. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Stanic
-
7,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Metro
-
7,46 € (-8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
7,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
7,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-3%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
7,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,79 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
7,79 € (+24%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
7,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
7,79 € (-6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
7,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
8,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Gavranović
-
8,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
9,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANAMARIA KAVA BEZ KOFEINA VRECICA 250 Gnajniže u KTC-u 6,79 €27,16 €/kg
- ANAMARIA KAVA ANAMA 300 g MLJEV.XXLnajniže u Plodinama 4,99 €16,63 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJAnajniže u Stridonu 3,98 €7,96 €/kg
- ANAMARIA KAVA MINAS MLJEV 250g ANAMARIAnajniže u Stridonu 2,35 €9,40 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 175 gnajniže u Konzumu akcija 2,99 €16,61 €/kg
- ANAMARIA KAVA ANAMA 500 g MLJEVENA FOL.najniže u Bosi 9,99 €19,98 €/kg