KAVA ANAMA 500 g MLJEVENA FOL.
Najniža danas
9,99 €
19,98 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 9,99 €19,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 9,99 € (3.10.)
9,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881770102. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2412, 3.10.2026. (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJAnajniže u Stridonu 3,98 €7,96 €/kg
- ANAMARIA KAVA MINAS MLJEV 250g ANAMARIAnajniže u Stridonu 2,35 €9,40 €/kg
- ANAMARIJA KAVA MINAS MLJEV. 200 g FO (28) ANAMARIJAnajniže u Stridonu 1,65 €8,25 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 400Gnajniže u Stridonu 3,09 €7,72 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 175 gnajniže u Konzumu akcija 2,99 €17,09 €/kg
- Anamarija KAVA MLJEVENA ANAMARIA 1000 gnajniže u Sparu 13,99 €13,99 €/kg