KAVA ANAMA 500 g MLJEVENA FOL.
Lowest today
€9.99
€19.98/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €9.99€19.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €9.99 (3 Oct)
€9.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881770102. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€9.99 (+0%)
Source: Boso price list, store 2412, 3 Oct 2026 (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJAlowest at Stridon €3.98€7.96/kg
- ANAMARIA KAVA MINAS MLJEV 250g ANAMARIAlowest at Stridon €2.35€9.40/kg
- ANAMARIJA KAVA MINAS MLJEV. 200 g FO (28) ANAMARIJAlowest at Stridon €1.65€8.25/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 400Glowest at Stridon €3.09€7.72/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 175 glowest at Konzum promotion €2.99€16.61/kg
- Anamarija KAVA MLJEVENA ANAMARIA 1000 glowest at Spar €13.99€13.99/kg